7 Haziran 2003 10:33

Hulk'un Ayakları Yere Basıyor!

Amerika'da 20 Haziran'da vizyona girecek olan Ang Lee imzalı Hulk, en gerçekçi uyarlamalarından biriyle karşımıza çıkıyor. Marvel Entertainment'in başkanı ve filmin yapımcılarından Avi Arad, vizyon öncesi çizgi roman uyarlamasına dair açıklamalarda bulundu. Arad'ın açıklamalarına göre, filmi daha gerçekçi kılmak için, çizgi roman okuyucularının bildiği başlangıç öyküsü bir parça değiştirilmiş. Çizgi romanda Hulk'un dönüşümünde yaşanan fantastik unsurlar, filmin senaryosuhda daha akla yakın hale getirilmiş.Öykünün başlangıç noktasındaki değişime dair yaptığı açıklama ise amacı özetler nitelikte: "Biz bir bilim-kurgu'yu aldık ve daha bilimsel bir hale getirdik..."Avi Arad'ın açıklamaları, filmin ayakları yere basan bir çizgi roman izleyeceğimiz düşüncesini pekiştiriyor. Henüz film vizyona girmeden meraklıları arasında yaşanan bir tartışma ise, bu açıklamalarla ilginç bir ironi oluşturuyor. Çünkü şu sıralar, filmi sabırsızlıkla bekleyenlerin en çok merak ettiği konu, Hulk'un yeteri kadar gerçekçi olup olmadığı. Fragmanda karşımıza çıkan bilgisayar tasarımı Hulk'un, gerçekçi olmadığını düşününlerin sayısı hiç de az değil.Ama fragmana çok da takılmamak gerekiyor aslında. En güzeli filmin vizyona girmesini bekleyip, görmek! Ang Lee'nin kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacağına eminiz!..Amerika'da 20 Haziran'da vizyona girecek olan Hulk, 22 Ağustos'da Türkiye sinemalarında...
Yorumlar
  • arkadaşıma katılıyorum acaba şirketler kendi vatandaşını ödüllendirip diğer seyircileri cezalandırıyorlarmı..?2 ay sonra buraya gelecekse hiç gelmesin insanlar nede olsa korsanını alır seyreder ! bu sanat için daha mı iyi acaba?

  • işte firmalar böyle yparak korsanın ekmeğine yağ sürüyor

  • Başlangıçta değiştirilmiş ama bence kendi gücünü keşfetme evrelerini atlamazlar yani ben öyle umuyorum.Zaten bi tank sahnesi var fragmanında sabırsızlıkla bekliyorum.ÇR sever olarak Hulk un yeri herzaman ayrıdır benim gözümde.

  • jennıfer'ı yenıden gorecem beyazperdede..beklemek zor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir