13 Mayıs 2003 23:41

Hulk'un yıldızı Eric Bana, Brad Pitt'le Karşı Karşıya!

2003'te gösterime girecek olan Hulk'ta, Eric Bana, sinirlenince yeşil deve dönüşen adamı yani Bruce Banner'ı canlandırıyor. Görünen o ki Bana, bu kez sinirlenince Yunanlılara saldıran adamı canlandıracak: Bana'yı Warner Bros'un destansı filmi Troy'da Truva prensi Hector rolünde izleyeceğiz. Rakibi ise Yunanlı savaşçı Aşil'e hayat veren Brad Pitt olacak.Film, Homeros'un İlyada'sı üzerine kurulu: Kahraman Aşil, Yunanlı General Agamennon'a darılınca savaş meydanını terkeder. Ama Hector en iyi dostu Patroclus'u öldürünce intikam için döner ve Truva prensiyle çarpışır.Destanın diğer kahramanlarını kimin canlandıracağı henüz belli değil. Kesin olan ise, yönetmen Wolfgan Petersen'in, filmi 2003 ilkbaharında İngiltere, Malta ve Fas'ta çekmek üzere bir savaş fermanı yayınladığı.
Yorumlar
  • truva filminde gerçekten de ikisi de başarılı idi...film sonlarına doğru ikisinin ölümüne de üzülmüştüm... özellikle eric bana ya...

  • ikiside çok harika

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir