9 Aralık 2010 01:00

Hülya Avşar, tecavüze uğruyor!

72. Koğuş'ta mahkum Fatma'yı canlandıracak olan Hülya Avşar, filmde iki kez tecavüze uğrayacak

Avşar kızı, yıllar önce de 'Fatmagül'ün Suçu Ne' filmindeki cesur sahnesiyle çok konuşulmuştu

1986 yılında çekilen 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' filmindeki tecavüz sahnesiyle çok konuşulan Hülyar Avşar, şu sıralar çekimleri devam eden 72. Koğuş filmindeki rolüyle adından yine söz ettirecek. Yıllar önce 'Berlin in Berlin' filmlerindeki cesur sahneleriyle de akıllarda yer eden Avşar, bu filmde iki kez tecavüze uğrayacak.

Hülya Avşar 'ın fotoğrafları için tıklayınız..CEZAEVİNDE DE BAŞI DERDE GİRECEK

1940'lı yıllarda geçen filmde Fatma karakterini canlandıran Avşar, kendisine tecavüz eden eniştesini bıçaklayarak öldürecek ve hapse düşecek. Cezaevine düştükten sonra da başı beladan kurtulmayacak olan Avşar, bu sefer de çamaşırlarını yıkadığı mahkumların gazabına uğrayacak ve kollarından asılarak tecavüze uğrayacak. Tecavüz sahnelerinin çekimleriyse eski Sümerbank Fabrikası'nda kurulan platodaki koğuş odasında gerçekleşecek. Yapımcılığını Yavuz Bingöl ve Kerem Alışık'ın sahip olduğu Sasin Prodüksiyon'un üstlendiği filmde Bingöl ve Alışık aynı zamanda başrolde oynuyor. Ayrıca, Songül Öden, Civan Canova, Ayça Damgacı, Bülent Şakrak ve Volga Sorgu da filmde yer alıyor.

'Sanat için de olsa karşıyız'
Son günlerin tartışmalı konusu tecavüz sahnelerine birçok oyuncu da sıcak bakmıyor. İddialara göre, Fahriye Evcen yeniden çekilecek olan 'İffet' filmindeki rolü bu sahne nedeniyle reddetti. Bunun yanında, 'Büyü' filminde Ece Uslu, İffet'te Müjde Ar, 'Pars Kiraz Operasyonu'nda Duygu Şen tecavüz sahnelerinde rol aldı. Avşar da yıllar önce çekilen 'Fatmagül'ün Suçu Ne' filminde tecavüze uğramıştı.

4 MART'TA VİZYONDA
Bir dönem filmi olan 72. Koğuş için mekandan aksesuvarlarına kadar çok detaylı bir sanat çalışması yapıldı. Orhan Kemal'in önemli eserlerinden olan 72. Koğuş'un sinema uyarlaması, 4 Mart 2011'de tüm Türkiye'de sinema izleyicisiyle buluşacak


Tıkla.. 'Başımıza Gelenler' filmini herkesten önce izle..

Yorumlar
  • çoluk çocoğundan utansın hala bu boyle flimlerde oynuyor çocukları boyu kadar olmuş onlardan utansın

  • rezillik bir dizi

  • artık tcaveze ugramak moda oldu. yoksa kendinden başka türlü nasıl söz ettirecek ama hak etti baya olmuştur ugramayalı ugraması lazım:)))

  • yuh ya milletin gözü dönmüş.hülyayadamı tecavüz ediyorlar

  • derler ya köpek insanı ısırırsa haber olmaz ama insan köpeği ısırırsa haber olur diye hülya avşarda tecavüze uğrarsa haber olmaz uğramassa haber olur bu yüzden bunun bir haber değeri yok

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir