30 Aralık 2010 01:00

Hülya muhteşem bir oyuncu

Songül Öden, Hülya Avşar'ı övdü.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINÇekimleri geçtiğimiz hafta tamamlanan, yapımcılığını Sasin Filmin üstlendiği 72. Koğuş filminin flaş isimlerinden biri de Songül Öden olacak.

Hülya Avşar ' ın fofoğrafları için tıklayınız..Ortadoğu ve Balkanlarda en sevilen oyuncu anketlerinde en üst sırada yer alan ve o bölgede Rose of Turkey olarak anılan Öden, filmde hamile halde hapishaneye düşen Meryem adındaki karakteri canlandırıyor.

Songül Öden ' in fofoğrafları için tıklayınız..Hapishanede Hülya Avşar' ın oynadığı Fatma 'dan sonsuz destek gören Öden, Meryem, hakkını koruyamayan, ezik biri. Fatma ona sonsuz destek veriyor ve hakkını aramasını öğretiyor. Sette de Hülya 'dan (Avşar) çok şey öğrendim. Bence Türkiye ' nin en iyi oyuncularından biri dedi.

Yorumlar
  • muhteşem bir o desek

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir