20 Mayıs 2018 16:38

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Uzakdoğu'ya açılıyor...

Cannes Film Festivali marketinde Ekşi Elmalar, Hürkuş: Göklerdeki Kahraman gibi yerli filmler Uzak Doğu'ya satıldı.Variety'nin haberine göre 19'unda sona ermiş olan Cannes Film Festivali'nin film marketindeHürkuş: Göklerdeki Kahraman gibi yerli filmlerin Uzak Doğu'ya satışı gerçekleştirildi.


Match Point Entertainment, Ekşi Elmalar ve Hürkuş: Göklerdeki Kahraman gibi popüler yapımların yanısıra Can Feda ve yerli animasyon Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi olmak üzere toplamda dört yerli filmin Uzak Doğu pazarına satışını gerçekleştirdi.


Almanya'da yerli filmlerin dağıtımcılığını üstlenen AF-Media'nın da Türk filmlerinin uluslararası pazarlara satışını gerçekleştirmek için harekete geçtiği haberler arasında.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir