13 Mayıs 2003 23:41

Hurley Dokuzuncu Köyden De Kovuldu!

Gwyneth Paltrow, Elizabeth Hurley'in "makyajını" çalmak üzere...Sektörün devlerinden Estee Lauder, beklenmedik bir manevrayla daimi vitrin olarak kullandıkları "şuh" Hurley'den çark ederek, önümüzdeki dönemde "Twiggy görünüşlü" , masum yüzlü Gwyneth Paltrow'un imajından yararlanmayı seçtiler. Yirmisekiz yaşındaki Paltrow ve menajerleri, bu anlaşma karşılığı Estee'den koparabilecekleri miktarı artırmaya çalışıyorlar. Aslında böyle bir kampanya, makyaj firmasından çok Paltrow'un işine gelecek, çünkü dünyanın dört bir yanında "yüz güzeli" formatında takdim edilmek, sevimli oyuncunun film başına aldığı parayı da katlayacak hiç şüphesiz... Nispeten "yaşlı" olan (fakat kanaatimizce bunu hiç göstermeyen) Hurley ise, daha geri planda, bir tür sözcülük konumunda Estee Lauder'le olan bağlantısını sürdürecek. Yakın zamanda grev kırıcılıkla suçlanan ve kariyeri tehlikeye giren Hurley, "güzellik gelip geçicidir" tezini doğrulayan bu devir-teslim yüzünden iyice moralsiz...
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

   Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

  • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

   İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

  • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

  • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

   Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir