2 Haziran 2003 15:39

Hyperspace Sitesi Yüklendi

Star Wars.com'un alt sitesi Hyperspace, 5 haziran'dan itibaren serinin hayranlarına ilgi çekici malzemeler sunuyor. Yıldız Savaşları: Bölüm II-Klonlar'ın Saldırısı'ndan, filmden çıkarılmış bir görüntü ile birlikte Bölüm III'ün yapım görüntülerine yer veriliyor. Ayrıca, Clone Wars animasyonuna da önümüzdeki günlerde göz atabilirsiniz.5-9 Haziran tarihleri arasında tanıtım amacıyla tüm Star Wars üyelerine açık olan site, daha sonra ücretli üyeliğe geçiyor.
Yorumlar
  • Bence Lucas Müthiş bir adam bir film böyle pazarlanmalı oyuncaklarından envai çeşit kitaplarına kadar ama bu sitenin paralı olması hiç olmamış

  • Zaten Lucas, ne star wars konseptini, ne de fanlarin duygularini onemsemedigini sadece ticari dusundugunu son yaptigi 2 filmle kanitladi. Bir insan kendi yarattigi bir olaya bu kadar mi az saygi sevgi duyar, bu kadar mi kotulugunu ister aciklanacak gibi degil. Ne yapsa para ettigi icin boyle yapiyor. Acidir, bazi fanlari kandirabiliyor.

  • Ne diyim, Lucasın gözünü toprak doyursun artık.Bir adam starwars fanlarından bu kadar mı para sızdırmaya çalışır. Lucasın tek sevdiğim yanı starwars en nefret ettiğim paragöz olması...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir