28 Ocak 2012 01:00

Hz. Musa'nın filmi geliyor

Warner Bros son bir kaç yıldır büyük bütçeli, epik bir filmin hazırlıklarını sürdürüyor. Bu epik bütçeli film Hz. Musa’yı konu ediniyor.

Geçtiğimiz aylarda WB filmin yönetmenliği için Steven Spielberg'in kapısını çaldı, lakin Spielberg'in cevabı açıklanmadı. Bugün gelen haberlere göre Spielberg "Gods and Kings" adındaki bu epik filmin yönetmenliğini üstlenmeyi kabul ettiği belirtiliyor.

Üç ay gibi kısa bir sürede Lincoln'ın çekimlerini bitiren Spielberg bu projesinin çekimlerine 2013′ün ilkbaharında başlamayı planlıyor. Haliyle bu filmi 2013′ün kışından önce izlemek mümkün görünmüyor. Filmin üç boyutlu çekilmeyeceği de belirtildi.

Yönetmenin çekmek istediği bir diğer projesi bilim-kurgu türündeki Robopocalypse. Bu filmi ne zaman çekeceği ise açıklanmadı.

Yorumlar
  • valla 50 kere de çekilse Hz. Musa dendiğinde akla ilk olarak charlton heston gelir

  • zaten onemir adında hz musa yı anlatan bir film var ve tam 5 saat sürüyor

  • kabul edelim ki adamlar her şeyde olduğu gibi flim olayında da bizden öndeler.

  • O KADAR ÇOK MASAL FİLMİ İZLEDİK Kİ!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir