24 Ekim 2005 01:00

Iceman Gönüllü

Tom meşhur oldu mertlik bozuldu

1986'nın genç 2005'in şöhret oyuncusu Val Kilmer yeniden Top Gun diyor. Ünlü aktör MetroNews'le yaptığı röportajında kendisinin ve bir çok oyuncunun Top Gun'ın devam filmi için Paramount'la hemfikir olduğunu belirtti.Tony Scott'ın kamerasından hareketli sahneler ve unutulmaz bir soundtrack'le anılmasının yanı sıra Tom Cruise'ü de beyazperdeye kazandırmış film olarak hafızalardadır Top Gun. 1986'dan beri gelmeyen devam filmiyle ilgili konuşan Top Gun'ın agresif teğmeni Iceman, kendisinin yeni film için oldukça istekli olduğunu söylerken stüdyonun da aradan geçen 19 yıla rağmen aynı fikirde olduğunu söyledi.Aslında 1986'da hasılat rekorları kıran filmin devamının hemen yapılması istenmiş. Fakat o dönem yıldızı aniden parlayan Cruise şöhret olmanın keyfine varınca projeye sıcak bakmamış. Oysaki diğer oyuncular hala 20 yıl önceki kadar istekli. Üstelik Kilmer'ın yeni filmin adı için teklifi var, Dog Fight (İt Dalaşı).Top Gun ekibinin isteği Cruise'u ikna etmeye yetecek mi henüz bilmiyoruz ancak Dog Fight projesiyle ilgili ilk somut adım atılır atılmaz gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • bu filmin devaminin cekimi bence husran olur...cunku eminim son teknoloji efektler kullanip tamammen bir bilgisayar software'i haline getirecekler filmi...birakin sinemaa tarihinde tek duzgun cekilmis ucak similasyon filmi olarak kalsin...ayrica ne tom eskisi gibi , nede val....

  • Top Gun güzel bir filmdi,ikincisinin nasıl olacağı meşgul ama Tom Cruıse bile filme sıcak bakmıyorsa,o da umutlu değil herhalde zira onu ünlü yapan bir film....

  • Ben karşıyım.Bu film benim için özel bir yere sahip.Zaten devamı geçilen filmler hep hüsranla sonuçlanıyor.O yüzden topgun bırakın hatıralarda öyle kalsın.Aradan 20 yıl geçmiş oyuncular yaşlanmış.Devamı çekmenin ne mantıgı var.Yapılırsa tamamem farklı bir senaryo yapılsın.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir