11 Nisan 2018 09:34

İçimdeki Hazine çekimleri başladı!

Aşk, arkadaşlık, sahip olduğumuz şeylerin bizleri neye dönüştürdüğüne dair yerli bir film geliyor.


Sinema yazarı, gazeteci Coşkun Çokyiğit'insenaryosunu yazdığı, Hakan Gürtop’un yönetmenliği üstlendiği İçimdeki Hazine’nin çekimlerine başlandı. Proje, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nce desteklenmiş.


Demir Karahan, Cemre Melis Çınar, Fatih Ayhan ile Kimya Gökçe’nin oynadığı İçimdeki Hazine, uzun yıllar yurtdışında yaşamış ve babasının ölümü üzerine İstanbul’a dönüş yapan bir genç kızın gizemli macerasını anlatıyor.


Aşk, arkadaşlık, sahip olduğumuz şeylerin bizleri neye dönüştürdüğüne dair bir film olduğunu anlatan ekip, öykünün metafizik, mistik, sofistik, kitabî, edebî didaktik ve çağdaş bir macera olduğunun da altını çiziyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir