20 Aralık 2004 03:22

İhtiyarlasa da Delikanlı!

Nicolas Cage Kore remake'ine gönüllü

Universal, Chan-wook Park'ın İhtiyar Delikanlı'sına göz dikeli çok uzun zaman olmuştu ve nihayet filmin Amerikan versiyonunu bir süredir bekleten stüdyo projeye hız verdi. Büyük Hazine'nin Kore'deki galasına katılan Nicolas Cage de başrol için hazır oduğunu duyurdu.Ünlü oyuncu The Korean Herald'a yaptığı açıklamada Universal'la görüşüp görüşmediğini belitmedi. Yani Cage resmi olarak İhtiyar Delikanlı'yı canlandırması için teklif aldı mı henüz bilmiyoruz. Ancak uluorta bu kadar rahat konuşabildiğine göre stüdyoyla görüşmelere başlamış olmalı. İhtiyar Delikanlı'nın Amerikan versiyonun başında ise maalesef Chan-wook Park'ın olması çok zor gözüküyor. Universal Better Luck Tomorrow'un yönetmeni Justin Lin'i işin başına geçmesi için ikna etmiş bile. Filmi seyeredenler belki Cage'le rolü bütünleştirmekte çok zorlanıyor olabilir. Ama ünlü aktörün son yıllardaki aksiyonlarını bir kenara bırakıp Raising Arizona, Wild at Heart gibi filmlerini göz önüne getirebilirseniz şimdiden bizim kadar heyecanlanmaya başlayabilirsiniz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz...
Yorumlar
  • Yeniden çekime ne gerek var yahu?Film sadece popcorn amerikan filmi seyredenler de seyretsin diye mi yeniden çekiliyor?Teknik özelliklerini Amerikan versiyonuyla zenginleştirme fikrine(yönetmenin değişmemesi şartıyla) sıcak bakabilirim.Ama bu filmin nesine gerek?Zaten muhteşem bir film.Orjinali ne saygısızlık bence.

  • daniel day lewis kesinlikle daaa iii olur bu role...

  • bence kimin oynayacağından çoook bu filmin çekilmesi gereklimi diye düşünülmeli...çoook gereksiz olacak....

  • bu rolu en iyi canlandiracak olan kişi JEAN RENO daha iyisini bilen varsa söylesin

  • zaten çekilmiş olan ve mükemmel olan bi filmi tekrar çekmenin bi anlamı yok.bence her şeyi özü daha iyidir,umarım öyle bir hataya-özelliklle sevdiğim bir aktör olan nic cage- düşmez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir