8 Ağustos 2007 13:57

İki Arada Bir Derede

Keira ne yapacağını bilemiyor

Aşk ve Gurur'la Oscar adaylığı kazanan güzel yıldız Keira Knightley zor bir durumda kaldı. Bir tarafta annesi, diğer tarafta kendisini Oscar adaylığına terfi ettiren usta yönetmen Joe Wright.Variety'nin haberine göre Knightly hem Wright'ın yeni projesi Atonement'ta yer almaya söz vermiş hem de dört yıldır beklemekte olan The Best Time of Our Lives'ta. Yani oyun yazarı annesi Sharman Macdonald'ın beyazperdeye uyarlanacak eserinde.Buraya kadar bir sorun gözükmese de, iki yapımın çekim tarihleri çakışında güzel oyuncu ne yapacağını şaşırdı. Mayıs ayında Silk'in çekimlerini tamamlayacak olan Knightley'nin programı aslında, Ağustos'ta Karayip Korsanları 3 için kamera karşısına geçinceye kadar rahat olacaktı. Ancak söz verdiği iki yapım da işte tam bu araya denk geliyor.Knightly'nin tek kurtuluş yolu, henüz başlangıç tarihleri kesinleştirilmemiş olan filmlerden birinin tarihinde değişiklik yapılması. The Best Time of Our Lives'ı beyazperdeye taşıyacak olan Mike Radford'un Mart sonunda Flawless'ın çekimlerine başlayacak olması bir umut ışığı gibi görünüyor. Eğer sette harcanan zaman uzarsa yönetmen diğer filmi ertelemek zorunda kalabilir.
Yorumlar
  • yaw bu keira knightley çok güzel 1 kadın ya allah sevdiğine bağışlasın!!!

  • umarım bütün gerçekleştirmek istediği bütün projelerin hepsini başrıyla ve rahat tamamlar

  • julia roberts ın yerini kimse alamaz

  • Aman karayip korsanlarını aksatmasında diğer istediği filmle uğraşabilir

  • bayılıyom ben bu kadına yaf azımın suları akıyo görünce çok güzellll...oyunculuguda en az kendisi kadar güzelkarayip korsanlarında harika bir oyunculuk sergiliyodu...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir