2 Kasım 2012 01:00

İki büyük ustaya ödül!

Elazığ'daki 5. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali'nde "Onur Ödülü" Tamer Yiğit ve Fatma Girik'e verildi.

Elazığ'da 5. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali'nin galası yapıldı.

ELazığ Sinema Derneği'nin organizasyonluğunda Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen galada, Çayda Çıra Onur Ödülü'ne layık görülen sinema sanatçıları Tamer Yiğit ve Fatma Girik'e ödülleri Vali Muammer Erol ve FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ, Çayda Çıra Özel Ödülü'ne layık görülen Bahar Öztan'a ise ödülünü Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu verdi. Kurtlar Vadisi dizisi oyuncularından Gülçin Çakır'a da Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk tarafından plaket verildi.

Fatma Girik, Elazığlılarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, ifade ederek, ''Ben bundan 4-5 gün evvel Almanya'daydım. Orada belediye başkanının ve başkonsolosumuzun elinden onur ödülü aldım ve o duygularla uça uça geldim. Bir baktım Elazığ Çayda Çıra Film Festivali için seni davet ediyorlar. Buraya da koşa koşa geldim'' dedi.

Yiğit de kendisi için en büyük ödülün Elazığlılarla bir arada bulunmak olduğunu vurgulayarak, ''Benim için en büyük ödül sizlerle beraber bu geceyi yaşamaktır, ödül sonraki bir iş. Sizlere teşekkür ederim, sağolun, var olun. İnşallah bir dahaki sene, daha seneler sonra yine beraber oluruz'' diye konuştu.

Sinema oyuncusu Öztan da dizi teklifi aldığını belirterek, ''Dizi ile ilgili birkaç tane teklif var ama 'ocak gibi başlayacak' dediler. Henüz anlaşmadım'' dedi.


AA

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir