25 Eylül 2009 10:12

İki Çizgi İkinci Ayda!

Selim Evci'nin ilk uzun metrajlı çalışması İki Çizgi 27 Şubat'ta vizyona giriyor...

Senaristliğini ve yönetmenliğini Selim Evci'nin yaptığı İki Çizgi, 27 Şubat'ta vizyona sunuluyor.Filmin başrollerini Gülçin Santırcıoğlu ve Kaan Keskin paylaşıyor. İki Çizgi, Türkiye prömiyerini 45. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde gerçekleştirmiş ve daha sonra sadece yurt içinde değil, yurt dışında da çeşitli festivallerde gösterilmişti.Filmde, iş kadını Selin, kendisinden küçük fotoğrafçı sevgilisi Mert ile birlikte İstanbul'da yaşamaktadır. Arabalarıyla güneye doğru çıktıkları bu yolculukta, şehirden uzaklaştıkça, farkında olmadıkları bir şekilde ilişkileri ile oynamaya başlarlar.
Yorumlar
  • Filmi Rotterdam Film Festivalinde izleme imkanını buldum, çok başarılı bir çalışma. Türk sinemasının böyle filmlere ihtiyacı var. 27 Şubatta vizyona giriyormuş..

  • İklimler filmine senaryo ve fragman olarak benzemekte , üstelik Antalyada beğenilmedi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir