25 Eylül 2009 10:12

İki Filmlik Bir Kitap!

Serinin son kitabı Harry Potter ve Ölüm Yadigarları iki film halinde sinemaya uyarlanacak...

Harry Potter hayranlarını yakından ilgilendiren son derece önemli bir haberimiz var. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları, David Yates yönetiminde iki ayrı sinema filmi olarak karşımıza gelecek. Zamanını merak edenlere de hemen duyuralım, ilk film Kasım 2010'da, devamı ise altı ay sonra Mayıs ayında izleyici ile buluşacak. Bu tür bir uygulamayı daha önce "Matrix" ve "Kill Bill" gibi serilerde görmüştük. Anlaşılan Harry Potter'ın vedası hayli uzun olacak.Harry Potter ve Ölüm Yadigârları (Harry Potter and the Deathly Hallows) J. K. Rowling'in yazdığı Harry Potter serisinin yedinci ve son kitabı. Kitap dilimize Sevin Okyay ve Kutlukhan Kutlu tarafından çevrildi. Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • Bende katılıyorum david yates yonetmesin filmi ates kadehinin yonetmenine yada oulerme del toro bunlardan birisi.Keske bizim dedigimiz olsa ama yapacak bisi yok .

  • ayrıntıları atlasalar üzülürdüm.birebir aktarılması şart bu sefer kitabın zaten her satırında diğer 6 kitaba yönelik ayrıntılar var:) sabırla bekliyoruz...

  • zmürüdüanka yoldaşlığı kitaplar arasında en beğendiğim olmasına rağmen beyaz perdeye çok ii aktarılmamıştı. Umarım dier filmler beklediğimizin üstünde olur

  • yaw niye david yetes yönetiyo bende hiç beğenmedim onun yinetmenliğini zümrüdüanka yı batırdı ya oysa o kdr gsldiki:(.. neyse meseleye gelim wallahi bu haber beni ne kdr mutlu etti bilemezsiniz ya hp bnm herşeyim ya keşke hiç bitmese:(:.

  • nasıl bekliycez o kadar ya daha 2 yıl var :) sabırsızlıkla bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir