11 Temmuz 2003 21:47

İki Gerilim Arası Bir Bilim Kurgu

Son Durak 2'nin yönetmeni, Confrontation adında bir bilim kurgu filmi çekecek.

Son Durak 2'nin yönetmeni David Ellis'in Cellular adında bir gerilim filminin yönetmenliğini üstleneceğini daha önce duyurmuştuk. Larry Cohen'in senaryosunu yazdığı proje için görüşülen oyuncular arasında Kim Basinger da bulunuyordu. Fakat Ellis araya başka bir proje almaya karar verdi herhalde çünkü Confrontation (Yüzleştirme) adında bir bilim kurgu filminin yönetmenliğini yapmak üzere anlaşma imzaladı. Yapımın senaryosu Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılıyor.Bir uzay gemisinin Amerikan ordusu tarafından ele geçirilmesinden sonra yaşananları anlatan film, asistanlıktan gelme yönetmenin ikinci uzun metrajlı filmi olacak.Son Durak 2'nin 22 Ağustos'ta ülkemizde vizyona gireceğini de son bir bilgi olarak hatırlatalım.
Yorumlar
  • Ben mi tarihleri şaşırdım yoksa 22 Ağustos daha 1 aydan fazla yokmu :)) Neyse hatasız kul olmaz diyelim hemen uzaklaşalım:))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir