13 Mayıs 2003 23:41

İki Kule'ye Japonya'da Çoşkulu Karşılama

Yüzüklerin Efendisi serisinin ikinci ayağı İki Kule, Japon sinemaseverler tarafından olağanüstü bir ilgiyle karşılandı. Filmin ancak geçen hafta sonu vizyona girebilmiş olmasının yarattığı gecikmenin de katkısıyla, serinin ilk ayağını bile aşan bir açılış yaptı. Yapımın ilk haftasında bilet satışlarından kazandığı para ise: 9 milyon dolar.İki Kule cumartesi günü Japonya'da, 650 sinemada birden gösterime girdi. Filmin tüm dünyada kazandığı gişe başarısını da hesaba katan yerel işletmeciler, filmin benzer bir başarı kaydeden serinin ilk ayağını da sollayıp geçeceğini düşünüyorlar. Yanılmaları pek mümkün gözükmüyor; çünkü dünyanın diğer yerlerinde, boynuz kulağı çoktan geçti bile !
Yorumlar
  • insanlara tavsiyem bu dünyadan 3 saatliğine uzaklaşmak istiyorlarsa bu filmi izlesinler

  • valla helal olsun japonlara benim yapamadığımı yapmışlar..tabi o kadar bekleme süresi de onları şevke getirmiş olsa gerek..

  • Valla abi herkes burun kıvırsada birkaç saçmalık dışında (ağaçların savaşması gibi) ben çok beğendim bu filmi hatta ilkinden daha ihtişamlı olmuş. helal olsun adamlara

  • It's a POWER of the Ring!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir