13 Mayıs 2003 23:41

İki Kule'ye Korsan Tv Yayını

Sırp televizyonu Enigma, ülkedeki Yüzüklerin Efendisi hayranları için Yüzüklerin Efendisi: İki Kule'nin hayli erken bir yayınını yaptı. Ülkede gösterime dair bir serbestlik bulunurken, uluslararası bazda illegal olan yayında kullanılan kopya ise, bizim de ülkemizde maalesef alışık olduğumuz türde amatör bir sinema kayıdı.Dünya prömiyerinin üzerinden çok fazla vakit geçmemiş olmasına rağmen filmi son derece kötü bir korsan kopyayla yayına sokan televizyon, kendi başını belaya soktuğu gibi, filmi merakla bekleyen izleyicilerin de tepkisini çekti. Özellikle filmin sinemalara gelmesini uzun bir süredir bekleyen genç sinemaseverler, devasa kulelerin küçük ekrana sıkıştırılmasına hayli bozulmuş.
Yorumlar
  • Bende bu olayi kiniyorum

  • Böyle şeyler Türkiye'de oluyor. Bir yerel Tv Titanic'i vermişti.Ama o kadar da kötü değil , sonuçta işlenen suç korsan cd ,dvd yada Vhs izlemekle aynı...

  • Filmin DivX i var ondan izlettirseler sinemaseverler için daha ii olurmuş tabiki bu olyı kınıyorum ama işini bilen sinemasever izlemez banane der..

  • Sırbistandakilere gerçekten çok yazık....

  • Ahlaksız,sanat düşmanı aşşağılık adamlar diyorum,daha demeye de dilim varmıyor yani Sauron un laneti üstlerinde olsun!!!!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir