13 Mayıs 2003 23:41

İki Kule'yi İzlemenin Faziletleri

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule, Cuma günü sinemalarda. Hemen herkesin devam filmini izlemek için bir nedeni var: Kimi Tolkien aşkından, kimiyse Liv Tyler'ı görmek için koşacak salonlara...Beyazperde.com ekibi olarak, İki Kule'nin neden izlenmesi gerektiğine dair bizim de bir çift lafımız var... Öğrenmek için hemen tıklayın...
Yorumlar
  • arkadas dogru soyluyo ben filmi gormeseydim kitabından haberim olmayacakti..

  • Tek cümle yeterli sanırım...''Hergün yaşayıp da bize normal gibi gelen inlere yanlışa rağmen gör(e)mediğimiz Gerçek Hayat'ın ne olduğunu gözümüzdeki perdeyi bırakın kaldırmak,adeta yırtıp parçalayarak gösteren bir destanı yaşamak,Gerçek'i görmek için''Bu cümleyi Kitabı okumuş,daha doğrusu Tolkien ruhunu hazmetmiş Orat Dünya Keşişleri!!! anlayacaktır.Zira Tolkien bize yaşamı anlatmıştır...Filmin sadece çıkar amaçlı olarak yapıldığı hatasına düşenleredir lafım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir