25 Eylül 2009 10:12

İki Silah Birden!

Jean-Claude Van Damme ve Vinnie Jones aynı projede buluştu. Weapon'ın hazırlıkları başlıyor...

Russell Mulcahy'nin yöneteceği iddialı aksiyon projesi Weapon'ın hazırlıkları başlıyor. Proje iki sert aktörü buluşturuyor: Jean-Claude Van Damme ve Vinnie Jones kamera önüne geçmeye hazırlanıyor.Filmde oyuncular dünya çapında bilinen iki suikastçi olarak karşımıza gelecekler. İkili güçlerini birleştirerek büyümekte olan bir uyuşturucu karteline karşı savaş açacak. Bu hikayeyi daha önce defalarca izledik.
Yorumlar
  • Jean-Claude, sittim sene eski popüleritesine kavuşamaz...

  • Van Damme uzun süredir sinemadan uzak.Zaman içerisinde sinema için filmler çekti ama bunlar Amerika dışında gösterim şansı bulabildi.Şimdi ''Universal Soldiers:The Next Generation'' ile başlayacak olan bir geri dönüş hazırlığında.Tabii bütçe olarak daha küçük projeler bunlar ama iyi bir gişe getirisi 90'lardaki popülerliğine ulaştırabilir yeniden.

  • sanırım direk video piyasasına girer

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir