25 Eylül 2009 10:12

İkilinin Kısa Dönüşü!

Aardman Animasyon yeni bir Wallace & Gromit filmi daha hazırlamaya karar verdi...

Uzun metraj Wallace ve Gromit Yaramaz Tavşana Karşı ile ilk defa sinemalarda izleme fırsatı bulduğumuz Wallace ve Gromit yeni bir proje ile küçük ekrana dönmeye hazırlanıyor.Trouble at' Mill isimli proje kahramanların kısa filmlerini örnek alarak yaklaşık 30 dakika sürecek ve BBC1'de gösterilecek.Yeni bölümde ikili yeni bir fırın açacak; Wallace bu arada bir kadına aşık olacak ve Gromit de müthiş zekasını kullanarak karışık bir cinayet olayını çözecek.İkilinin yaratıcısı Nick Park, uzun sinema filmi yapmak beş yılını aldığı için kısa filmler yapmayı tercih ettiğini söylüyor. Dileriz ileride yeni bir sinema filmi daha yapmak için zaman bulabilir.
Yorumlar
  • Filmi güzeldi de dizisini izleyenler bilir, yavaş ve soğuk oluyor. Bilmiyorum, eski bölümleri böyleydi. Televizyon için büyük çaplı düşünmediklerinden olabilir.

  • hamur animasyon tarzı filimlere bayılıyorum,sevindim bu habere.

  • oleey cok sevindim bu habere-de insallah tenten gibi 2009 da gelmez...

  • müthiş bir haber çok eğlenceli bir seri.

  • Cok seviyorum bu ikiliyi, cidden sevindim bu habere bence cok iyi bir fikir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir