19 Ekim 2006 13:25

İklimler ve Vakitler

Londra'da Ceylan'lı, Erdem'li şenlik zamanı.

İngiltere'nin en büyük film festivali olan BFI Londra Film Festivali, bu sene 18 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında 50. yılını dolduracak...Geniş bir programla izleyicilerin karşına çıkan festivalde, iki Türk filmi göze çarpıyor. "Galalar ve Özel Gösterim" bölümünde Nuri Bilge Ceylan'ın İklimler filmi, "Avrupa Sineması" bölümünde ise Reha Erdem'in 5 Vakit filmi gösteriliyor.
Yorumlar
  • Türk sinaması kabuğundan çıkmasının yanı sıra kabuğundan biraz uzaklaşmaya başladı bile.Şenlikte gösterimde olacak olan "İklimler" ve "5 vakit" in beğenileceğinden eminim.Tekrar tebrikler N.B.Ceylan ve R.Erdem....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir