25 Eylül 2009 10:12

İlk Alev

Tom Hanks, bilim kurgu projesi Fahrenheit 451'in oyuncu kadrosuna katıldı mı?

Usta sinemacı Frank Darabont'un, bilim kurgu edebiyatının en önemli eserleri arasında bulunan Fahrenheit 451'i beyazperdeye uyarlayacağını daha önce duyurmuştuk.Bir süre önce sessizliğe gömülen ve merak ettiren projenin oyuncu kadrosuna Tom Hanks'in katıldığı söyleniyor. Oyuncu projede başroldeki itfaiyeciyi canlandırabilir.1966 yılında beyazperdeye uyarlanan roman, kitapların görevli itfaiyeciler tarafından sistematik bir şekilde yakıldığı geleceğin dünyasında geçiyor. Bir itfayeci, bu uygulamaya karşı direnen bir yeraltı grubunu keşfediyor ve aşkın ve kitapların dünyasına geri dönüyor.Bakalım, yasaklanan veya bulunması zor olan her şeyin internette ortaya çıktığı bir çağda Fahrenheit 451 ne kadar etkili olabilecek? Bu çarpıcı hikayenin günümüzde önemini koruduğuna inancımız tam.
Yorumlar
  • Tom Hanks'in katılması filmi izlemeye yetecek ,deneyimli başarılı bir aktör kesin birkaç kez giderim izlemeye.

  • tom hanks varsa gözüm kapalı giderim o filme

  • Bu çok önemli bilim-kurgu romanının yeniden çevrimi başarılı olur mu? bilmem ancak Tom Hanks iyi bir seçim.

  • tom hanks hertürlü oyunculugun altından kalkar ve onu herne rolde izlemyi çok izlerim.her rolün adamı yakışır.

  • tom hanks i hangi filmde olsa izlerim ben..en son da vıncı nın şifresinde büyük bi profesyonellik sergilemişti..bundada öyle olucağına şüphem yok..şimdiden bende merak uyandırdı..herşeyin üzerinde hoş durduğu bu adama itfaiyecilikte yakışıcak mı?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir