4 Ekim 2006 13:11

İlk Dördü Fantastik, Beşincisi Kayakçı

Beau Garrett ve Andre Braugher, çizgi roman kahramanları arasında.

Fantastic Four: The Rise of the Silver Surfer adını taşıyan ilginç projeden size sık sık bahsediyoruz...Fantastik Dörtlü'yü ve Gümüş Kayakçı'yı buluşturan filmin yönetmenliğini Tim Story üstleniyor. Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans ve Michael Chiklis yeniden dörtlüyü canlandırmaya hazırlanıyorlar. Ekibin tazeleri ise, Beau Garrett ve Andre Braugher.Garrett, Human Torch Chris Evans'ın bilim kadını sevgilisi ve çiçeği burnunda bir süper kahraman olarak perdeye adım atacak!İlk Fantastik Dörtlü filmi son dönem çizgi roman uyarlamaları içinde sınıfı takdirsiz, teşekkürsüz geçen filmlerden biri olmuştu. Yeni yapımda kahraman bolluğu arasında, Dr. Doom da baş ağrısı olmaya hazırlanıyor.
Yorumlar
  • Marvel dünyasının Darth Vader'ı sayılan Dr. Doom karakterini filmde maymuna çevirmişlerdi. Sırf bu özelliği bile filmden nefret etmek için yeterli bir sebepti.

  • ilkini çok beğenmiştim inşallah buda güzel olur..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir