29 Ağustos 2011 00:00

İlk İslami kahraman geliyor!

İlk İslami süper kahraman olan Bendeyar'ın çekimleri tamamlandı.

Film biri İstanbul'da diğeriyse Mekke'de olmak üzere iki ayrı galayla görücüye çıkacak.

Yönetmen koltuğuna Amerikalı yönetmen Joel Leang'ın oturduğu ''İnanıyorsan En Güçlü Sensin'' sloganıyla yola çıkan ilk İslami süper kahraman Bendeyar'ın çekimleri sona erdi.
Dünyanın dört bir yanına kötülük yaymaya çalışan Amerika'lı ajanlarla özellikle telepatik yollarla mücadele eden Bendeyar; aynı zamanda İslam'la terörizmin bağdaşmayacağını vurgulayacak.

Bu sezon “Al Yazmalım” dizisinde Ahmet karakteriyle karşımıza çıkacak olan başarılı oyuncu Ümit Olcay'ın başrolde olduğu filmde Kazım Çarman, Senai Demirci, Şemsa Deniz Tolunay ve Yaşar Alptekin Olcay'a eşlik eden oyuncular arasında. Bendeyar'ın filmdeki eşiniyse Yasemin Balık canlandırıyor.

Özen Film'in dağıtımıyla 14 Ekim'de vizyonda seyirciyle buluşacak olan film Mekke ve İstanbul'da olmak üzere iki ayrı galayla ilk açılışı yapmış olacak. Özellikle Mevlana'nın öğretilerinin vurgulandığı film
aynı zamanda sanatsal öğelerle de seyircisini beyaz perdeye kitleyecek. Sezon'un en iddaalı yapımları arasında yer alan Bendeyar, daha uzun yıllar konuşulacağa benziyor.

Yorumlar
  • Telepatik yolla mücedele eden kahraman(!) mı,hayırlı olsun bakalım...

  • Bence en İslami kahramanlar Muaviye veYezit olduğuna göre önları örnek alsınlar ...

  • hadi hayırlısı....

  • HADİ BAKALIM HAYIRLISI:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir