25 Eylül 2009 10:12

İlk Kan'ın Kızgın Şerifi Görevde!

Brian Dennehy, Robert De Niro ve Al Pacino için beyazperdeye geri dönüyor...

Aktör Brian Dennehy pek çok sinema izleyicisinin hafızasına Sylvester Stallone'ye kafayı takan sert ve acımasız şerif olarak yerleşti. Seksenli yıllarda farklı projelerde rol alarak karakter oyuncusu olan ve son yıllarda beyazperdeden uzaklaşan 69 yaşındaki aktör Righteous Kill isimli ilgi çekici proje ile yeniden sinemalara dönmeye hazırlanıyor. Righteous Kill, Robert De Niro ve Al Pacino'yu aynı projede buluşturarak sinema dünyasının gündemine yerleşti. Henüz detayları belli olmayan yapım bir grup deneyimli polisin New York'taki cinayetleri araştırmasını konu edinecek. Bu haberimize konu olan aktörlerin hepsi de filmde polis olarak karşımıza gelecek.
Yorumlar
  • çok umutluyum bu filmden

  • R i g h t e o u s K i l l . . . Aylardir Bizi Heycanlandiren Merakalandıran Dev Projede Jon Avnet Yönetiminde Bügün İtibariyle Çekimlerinin 19.Gününü Geride Bırakıyor,Bütün Herkesin Sinama Gündeminde Righteous Kill var Tıpkı Büyük Hesaplaşma Filmindeki Heycandan Fazlası Hakim İnsanlarda..O İki Dev Aynı Perdede Karede..Yıllardır Aralarında Bir Gerginlik Var oldugu Varsayılan Ve Kendince Funları OLan Grupları Olan İki Eş Kulvarın İki Paha Biçilemeyen Oyuncuları AL pacino Ve Deniro...Bir İlah Olarak Sinema Perdesinde Gördüğüm Al pacino yu Sabırsızlıkla Bekliyorum..Robert De Niroda Saygı Duyulması Gereken Büyük Bir Oyuncu...Filmin Konusuna Gelince Ne kadar Enteresandır ki Birbirleriyle Didişen İki Polis Olarak Karşımızda Pacino Ve Deniro Yani Ortak İki Polis VE Hayatları Çalkantılı Sorunlu İki Ortak Dedektifler Ve Bunlara Rağmen Bu İkili Bir Seri Katilin Peşinde İz Sürmek ORtak Bİr Paydada Buluşmak zorundadırlar.. Heycanlanıyorum Ve Sabırsızlıkla Babayı Alpacinoyu Bekliyorum Tüm Sinema Severler Gibi...

  • dönsün bakalım.iyi bir oyuncuydu gerçektende

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir