22 Şubat 2007 11:12

İlk Kar

Son Umut'un Oscar adayı senaristi proje yağdırıyor!

Mark Fergus, Son Umut isimli bilim kurgu filminin senaryosuna imza attıktan sonra, Iron Man ve yakın zamanda haber yaptığımız, John Carter of Mars projelerinin de senaryolarını kaptı. Son Umut ile uyarlama senaryo dalında Oscar'a aday olan Fergus, yakın zamanda ilk sinema filmini de hayata geçirdi. First Snow'un başrolünde Guy Pearce rol alıyor ve bir falcının uğursuz kehaneti ile yaşamı rayından çıkan bir adamın yaşadıkları anlatılıyor.Andrew Stanton tarafından çekilecek olan John Carter of Mars, çılgın serüvenleri sevenlerin keyif alacağı bir film. Edgar Rice Burroughs'ın eserinden uyarlanan film, "pulp" bir bilim kurgu!
Yorumlar
  • Guy Pearce başroldeyse gidilir bu filme,nede olsa referansı "Memento - Akıl Defteri"

  • guy pearce bu adam monte cristo ile ilgim arttı bu filme i de merak ediyorum

  • bole filmlere can kurban bole deha senarıst ve yonetmenler neden cıkmaz bızde nedenn ahhhhhhh ahhhh amerıkalı coniler cok şanslılar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir