12 Haziran 2009 10:39

İlkel Savaşçıya 21. Yüzyıl Makyajı Geliyor!

İlkel çağların yenilmez savaşçısı yeni bir seri ile sinemalara geri dönüyor. İlk filmin yönetmeni belli oldu!

Beyazperdede Conan demek, geniş yürüyüşü ve sert bakışları ile hafızalara yerleşen aktör Arnold Schwarzenegger demektir. John Milius'un 1982 yılında çektiği ilk Conan filmi sinemada ünlü kahramanı Arnold Schwarzenegger ile özdeşleştirdi. Fakat bu durum yavaş yavaş sona erecek gibi gözüküyor; yeni bir Conan beyazperdeye adım atmaya hazırlanıyor. Millennium Films Robert E. Howard'ın yarattığı kahramanı değiştirmeden, olduğu gibi beyazperdeye uyarlıyor. Yıllar yıllar sonra, nihayet yönetmen de belli oldu; Marcus Nispel bu önemli vazifeye getirildi.Bu arada yeni bir Conan çizgi romanı çıktı, gördünüz mü?
Yorumlar
  • yönetmeni eleştirenlere..pathfinder ve özellikle amerikada gişede başarı sağlayan 13.cuma jason filminin yönetmeninden bahsediyoruz..

  • arnold cok kafamizda yer edindi kult oldu yeni imaja gerek yok bence.

  • getirilen yönetmene bak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir