25 Eylül 2009 10:12

İllüzyonist!

Belleville'de Randevu filminin yönetmeninden Tati'nin izinden giden bir animasyon...

Belleville'de Randevu filmini sevmiş miydiniz? Peki Fransız komiği Jacques Tati'yi sever misiniz?Her iki sanatçıyı da beğeniyorsanız, Sylvain Chomet'in yeni projesini yakından tanımak isteyeceksiniz. L'Illusioniste, Jacques Tati'nin bir senaryosundan yola çıkılarak hazırlanan ve Tati'nin benzersiz tarzını animasyona taşıyan bir proje. Henüz detayları açıklanmayan film ancak 2009 yılında izleyici ile buluşacak. O zamana kadar Jacques Tati'nin filmlerini keşfetmeye ne dersiniz?
Yorumlar
  • Ne güzel. Belleville üçüzlerini çok sevmiştim. Bu da çok güzele benziyor.

  • 1.sorunun yanıtı .evet2.sorunun yanıtı da evetşimdiden sabırsızlandım.keşke haberim olmasa idi.günler daha çabuk gecerdi.:)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir