12 Şubat 2013 01:00

İmza gününde Türkan Şoray'a sürpriz

Türk sinemasının Sultan'ı Bayrampaşa Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında hayranlarıyla buluştu.

Ünlü sanatçının NTV Yayınları’ndan çıkan “Sinemam ve Ben” adlı kitabının imza günü için Bayrampaşa’daydı. İmza gününün hemen öncesinde Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ünlü oyuncuya bir plaket ve Türkan Şoray’a özel hazırlanmış bir kazak hediye etti.

Başkan Aydıner, “Türkan Şoray’ı çok seviyoruz. Bayrampaşa’da onu ağırlamak bizi çok mutlu etti. Türk Sinemasına emek vermiş, zorlu şartarda gönüllerimizi fetheden filmleriyle yediden yetmişe herkesin gönlünü kazanmış çok değerli bir sanatçı. Türkiye için, bizim için çok büyük bir gurur.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra geçilen imza gününde Türkan Şoray’ı büyük bir sürpriz bekliyordu. 12 yaşında adını Türkan Şoray olarak değiştiren genç bayan, sanatçıyı karşısında göz yaşlarına hakim olamadı. Türkan Şoray da bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

İmza gününde akın edenler, Türkan Şoray’la fotoğraf çektirmek ve imza almak için birbirleriyle yarıştı. Şoray, bir hayranının doğum günü pastasını da üflemeyi ihmal etmedi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir