6 Aralık 2013 01:00

İnanılmaz Örümcek-Adam 2'den ilk fragman

Ülkemizde 25 Nisan 2014'te vizyona girecek İnanılmaz Örümcek-Adam 2 filminin ilk teaser fragmanı yayınlandı.

Örümcek Adam hayranlarını sevindirecek an nihayet geldi. Örümcek Adam'ın yeni macerası İnanılmaz Örümcek-Adam 2 (The Amazing Spider-Man 2) filminin ilk teaser fragmanı yayınlandı.

İnanılmaz Örümcek-Adam 2 dünya sinemalarında 16 Nisan 2014’ten itibaren gösterime girmeye başlayacak. Filmin Türkiye Vizyon tarihi ise 25 Nisan 2014.

Yeni filmin konusu şöyle: Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2’de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor.


Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbir şey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir bedeli vardır ve New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile Peter’ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder.

Örümcek Adam röportajı ilk kez Mynet Sinema'da

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Marc Webb, yeni Örümcek Adam filmini anlattı.

Yeni filmde Örümcek Adam'ın hayatının en büyük savaşını verdiğini belirten Marc Webb şöyle devam ediyor: "Filmin başlarında Örümcek Adam, Örümcek Adam olmayı seviyor. Rahat, eğleniyor ve dünyanın şimdiye dek gördüğü en iyi suç savaşçısı. Ağları var, çevik ve esprili. Ama Peter çok geçmeden hayal bile edemeyeceği kadar güçlü bir düşmanla yüzleşmek zorunda kalacak. Kaderin bir cilvesi olarak Max Dillon, Örümcek Adam'ın en büyük hayranından en büyük düşmanına dönüşecek."

Peter Parker'ın Örümcek Adam olarak yaşadığı sorunlara değinen Webb, "Hem Örümcek Adam olup, kötü adamları durdurup, hem de bir başka hayatın, bir kız arkadaşın ve bir ev yaşamın olabilir mi? Ve bu kez bu durum her zamankinden daha önemli ve tehlikeli" diyor.

Yönetmen, filmde yeni olarak Örümcek Adam'ın şimdiye dek yüzleştiği en büyük, en tehlikeli düşman olan Electro ile karşı karşıya olduğunu belirtiyor ve ekliyor: "Biliyorsunuz, bu zamana kadar Örümcek Adam, Örümcek Adam olma konusunda bir hayli başarılıydı. Ben onun yeteneklerine denk bir düşman istedim." Webb, Electro'yu ise şöyle tanımlıyor: "O ışık. O karanlık."

İnanılmaz Örümcek-Adam 2'de Peter'ın aşk hayatında da değişimler olacağını vurgulayan Webb, Peter ve Gwen'in birbirlerini sevdiklerini ancak, her ikisinin de seçimler yapıp kendi yollarını çizmek zorunda kalacaklarını belirtiliyor. Yönetmen, Peter ve Gwen'in birbirlerinin yaşamlarında nasıl bir rol oynayacaklarına karar vereceklerini ifade ediyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir