29 Mart 2018 09:02

Incredibles 2/İnanılmaz Aile 2 iç açıcı poster geldi!

Yeni postere bakılırsa aile yaz tatilinde!

Dünyayı kurtarmaya ant içmiş inanılmaz ailenin yeni maceralarını anlatacak olan "İnanılmaz Aile 2"den yeni bir poster yayınlandı.Yönetmen Brad Bird'ün bir kez daha kamera arkasına geçtiği bu sevimli animasyonda anlaşılan ailemiz yaz tatiline çıkıyor ve maskeleri onlara güneş izi yapmış! İnanılmaz ailemiz için bu bölümde süper kahramanların yasal olmaması sıkıntı yaratmaktadır. Anne Helen ise süper kahramanların önemini kanıtlamak üzere dünyayı kurtarmakla meşguldür.


Animasyonun orijinal seslendirme kadrosu; Craig T Nelson; Bob, Holly Hunter; Helen, Sarah Vowell; Violet Parr, Samuel L Jackson; Frozone ve Huck Milner; Dash Parr. Bakalım Türkiye'de sevimli karakterlerimizi kimler seslendirecek.


Hem küçüklere hem büyüklere hitap eden animasyon film22 Haziran 2018'de sinemalarda!

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir