13 Mayıs 2003 23:41

Independence Day Yine Mi?

Yapımcılar Dean Devlin ve Roland Emmerich, 1996 yılında birlikte gerçekleştirdikleri gezegenimiz tehlikede filmi Independence Day'in ikincisini çekmek için yeniden biraraya gelme şartlarını araştırıyorlar. Gösterime girdiği dönemde dünya çapında 800 Milyon Dolarlık hasılat yapan Independence Day'in yeniden gündeme gelmesini 11 Eylül Sonrası birlik-beraberlik sendromuna bağlayan uzmanlar, bu faktörü büyük bir iştahla takip eden yapımcıların bundan faydalanmak için benzeri filmleri tekrar çekmeye başlayacaklarını belirttiler.Will Smith, Bill Pullman ve Jeff Goldblum'un rol aldığı ilk Independence Day'de dünyanın başı uzaylılarla derde giriyordu, bakalım bu sefer ne olacak?
Yorumlar
  • Umarım çekilmez.Koyu bir Amerikan propagandası içeren filmlerden hiç hoşlanmaz oldum.Ayrıca, bu film zaten defalarca çekilmiş, tekrardan ezip suyunu çıkarmaya çalışmanın bir manası yok...

  • eskide olsa kayıtsız şartsız evet derdim ama şimdi.neyse çıksın .

  • ıd4 ün devamı çekilirse bu çok iyi olur yalnız film kaldığı yerden başlamalı bence ID-4/2

  • allah aşkına yeter be.yeni filmin adı ID11'mi olacak?bu film çekilirse hollywood benim için bitmiş demektir!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir