31 Ocak 2004 13:25

Indiana Bitti. Artık Kitapları Yakabiliriz.

Frank Darabont'u sever misiniz? Artık daha çok seveceksiniz...

En son The Majestic ile huzurlarımıza gelen yetenekli sinemacı Frank Darabont, aynı zamanda Amerikan sinema sektörünün aranılan senaristlerinden birisi. Pek çok haberimize konu olan dikkat çekici Collateral'ın ardından, bir diğer heyecan verici projeye daha kalem attı sinemacı ve nihayet Indiana Jones 4'ün senaryosunu bitirdi. Bundan sonrası artık Spielberg ve Lucas'ın ellerinde diyor.Darabont'un yeniden kamera arkasına döneceği proje ise özellikle bilim kurgu takipçilerini pek yakından ilgilendiriyor. Ray Bradbury'nün türün klasiklerinden olan Fahrenheit 451 romanından yapılan ilk uyarlama değil, ama yine de önemli bir sinemacının el atıyor olması heyecan verici. Kitap okumanın yasak olduğu ve tüm kitapların itfayeciler tarafından yakıldığı karanlık geleceğin öyküsü bir kez daha beyazperdede!Ne diyelim, sinemacımızın elinden kağıt kalem, yanından kameraman eksik olmasın...
Yorumlar
  • Her Zaman Birer Efsane Oldu İndiana Jones Ve Ekibi Tabii Eskiye Oran Bayağı Bir Değişiklik olduğunu Zannediyorum, Sanırm Daha Hareketli Action Sahneler Vardır. :-)))) Bide Hz.Süleymanın Hazineleri Filmi Vardı . İndiana Jones Tarzı.... Fanlarına Duyurulur!

  • İlk uyarlama bayaa iyiydi ne diyelim bu da iyi olsun...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir