13 Mayıs 2003 23:41

Indiana Jones 4'ten Güçlü Yaşam Sinyalleri

Heyecanla beklenen filmle ilgili en net açıklama sonunda yine Harrison Ford'dan geldi. Bu kez kesin gibi: Indiana Jones serisinin dördüncüsü geliyor!Bir kaç ay önce Spielberg ve Lucas, Genç Indiana Jones ve Esaretin Bedeli'nin yazarı Frank Darabont'a, Indiana Jones 4 senaryosunu emanet edebileceklerini söylemişlerdi. Film, eğer gerçekleştirilecekse, 2005 yazına yetişmeliydi.Sürekli ortalarda görünmeyi seven Harrison Ford, o zamandan beri her fırsatta kendisine yöneltilen Indy 4 sorularına, kaçamak cevaplar veriyordu.K-19'un tanıtımını yaparken ağzından kaçırdığı şu sözler bize göre projenin kesinleştiğinin kanıtı sayılmalı: "Steven Spielberg ve ben, 2004'te başlayacak çekimler için, takvimlerimizde yer ayırdık."
Yorumlar
  • YAŞASIINNNN.. İnşallah bu da diğer dedikodular gibi fosss çıkmaz. Valla üçüncüsünü 89'da eski Atlantik sinemasında seyrettiğim günden beri dördüncüsünün çekilmesini bekliyordum. Harrison abinin kılları biraz ağırdı ama olsun. Ona her rol gider.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir