25 Eylül 2009 10:12

Indiana Jones 5!

George Lucas'ın ünlü seri için çılgın bir devam filmi planladığı söyleniyor...

Harrison Ford yaşına rağmen eline kamçıyı aldığı zaman koşmayı, zıplamayı, kaygan taş merdivenlerden inip çıkmayı iyi beceriyor. O nedenle George Lucas'ın yeni Indiana Jones filmi projesini keyifle karşılamış. Dediğine göre Lucas yeni filmde tam anlamıyla uçmayı hedefliyormuş. Bu arada Harrison Ford'un Lucas'tan bir ricası var. Yeni filmin animasyon olma ihtimaline karşı "anime edilmekten" hoşlanmayacağını, kanıyla teriyle koşmayı tercih edeceğini söylemiş. Doğrusu nostaljik ve ağırbaşlı dördüncü filmden sonra, çılgın yerinde durmayan bir beşinci film hiç fena olmaz. Üstelik genç Indiana Jones da belli oldu artık. Ne dersiniz?
Yorumlar
  • Hayır hayır filmi tamamen indiana jonesun oğluna emanet etmesinler. Ben indiana jonesu harrison ford ile tanıdım onunla bu defteri kapatmak isterim. Kendine güveniyorsa fazla zaman kaybetmeden projeye başlasınlar.

  • deckard arkadasım bırak allahını sewersen Indiana Jones diosun.. kendinde misin yaa 60deil 121 yaşlarında yapsalar yıne gder izlerim.. raadına bak sen.. bak krtlar wadisiyle bin1 gce başladı hadi onları izle sen koş

  • Sayın Mariel arkadaşım, zevkler ve renkler tartışılmaz demişsin güzel demişsin ama hemen arkasından "günümüzün en iyi yönetmeni yapımcısı hakkında böyle konuşulmaz" falan demişsin, işte o olmamış. Ben Spielberg ü severim ama herkes sevmek zorunda değil dolayısıyla isteyen istediği kişi hakkında istediği gibi konuşabilir. 4. filmi ben de pek beğenmedim, halbuki çok büyük umutlarla beklemiştim. Umarım 5. daha iyi olur.

  • zevkler ve renkler tartışılmaz.kimin nasıl filmlere gideceğine de kimse karışamaz.herkesin tercihi kendine kalmıştır.ayrıca günümüzün en yetenekli ve yaratıcı yönetmen,yapımcı ve oyuncuları hakkında da bu şekilde konuşulmamalıdır.devam filmleri serini fanlarına hitap eden yapımlardır beğenmeyen gitmez izlemez.kimseye de bunun tasası düşmez.kolay gelsin.nitelikli(!) filmlere gidin siz güle güle.

  • 60 yaşını aşmış üç ihtiyar İndiana Jones adını verdikleri ne işe yaradığı (para kazanmak aslında)belli olmayan filmler çeviriyorlar ve birileri sinemaya gidip o filmleri izliyorlar.Gidin Allah aşkına .Aklınızı başınıza alıp nitelikli filmlere zamanınızı ve paranızı harcayın.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir