25 Eylül 2009 10:12

Indiana Jones 5'e Hazır mısınız?

Harrison Ford'un yorulduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Beklenen haberler genç yıldız Shia LaBeouf'da!

Indiana Jones 4'ü sevmeyenler yeni bir filmin daha hazırlık aşamasında olduğunu duymaktan hoşlanmayabilirler. Fakat az da olsa bu habere sevinecek birileri olduğunu düşünüyoruz. Sonuçta Indiana'nın en kötü serüveni bile, serüvendir. Yani gerçek anlamda serüvendir. Steven Spielberg'ün serinin beşinci bölümün hikayesini yazdığı ve bunu genç "Indiana" Shia LaBeouf ile paylaştığı açıklandı. Açıklayan ise yakın zamanda BBC'ye konuşan Shia LaBeouf'dan başkası değil. Bu arada serinin beşinci filminin Harrison Ford'un veda edeceği film olduğu da söyleniyor. Bundan sonra Shia LaBeouf'un serüvenlerini izleyeceğimiz yeni bir Indiana serisi başlayabilir.
Yorumlar
  • 4ün halini gördükten sonra 5e hiç hazır değilim. Spielberg 2000lerle birlikte dahiliğini yitirdi. Artık iyice paragöz oldu, paraya doymak bilmiyor, yazık. Indiana 4, Transformers, Dünyalar Savaşını sanki başkası yaptı, o kadar farklı duruyorlar filmografisinde. Yeni filmlerini izleyeceğimi eskileri izlerim. Spielberg "Noldum dememeli nolacam demeli"...

  • spielberg iyice para göz olmuş. artık yenilemeli kendini.5 e hazır değiliz 4 e olmadığı gibi

  • yok yaa bence Shia LaBeouf gayet başarılı özellikle transformers ve eagle eye da beğenmiştim tabi indiana da nasıl olur bilmem yakışır mı yakışmaz mı ama oyuncu olarak gayet başarılı

  • Allah belanı versin şeya.. şiya... şi ra... üfff her ne karın ağrısıysa adın.. yaa bu camiada mevzu bahis cemaat mensuplarının ön planda olduklarını biliyordum ama bu kadar mı kollanır böyle bir yeteneksiz. Hemde gelmiş geçmiş en iyi yönetmen / yapımcılar tarafından. Bu camia, bu geri zekalıyı yakında Cary Grant, James Stewart yapmaya çalışırsa şaşırmayın. Son söz olarak diyorum sana Şi Ra: Uzak dur o kamçı ve şapkadan....!

  • bence hiç kimse harrison fordun yerini tutamazz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir