10 Haziran 2010 00:00

Indiana Jones beşinci kez geliyor

Bu kez hedef Bermuda Şeytan Üçgeni, ama 68 yaşındaki Harrison Ford bu macerayı kaldırabilecek mi? Orası meçhul.

Geroge Lucas ve Steven Spielberg iş birliğinin en şahane meyvelerinden Indiana Jones serisi, 1981 yapımı Raiders of the Lost Ark / Kutsal Hazine Avcıları'yla başlamış ve 1989 yılında Indiana Jones and the Last Crusade / Indiana Jones: Son Macera ile sona ermişti. Efsane seri son filmden 19 yıl sonra 2008 yılında yeniden canlanmış ve Spielberg Indiana Jones: Kristal Kafatası Krallığı'na imza atmıştı. Filmde Harrison Ford, 66 yaşında olmasına rağmen yeniden Indiana Jones kılığına bürünüp maceradan maceraya koşmuştu.

INDIANA YAŞLANDI
Bugün gelen haberlere göre Indiana Jones serisi beşinci filmi de görecek. Spielberg ve Lucas'ın senaryo üzerinde çalıştıkları, senaryonun bitmek üzere olduğu gelen haberler arasında. Peki Harrison Ford bir Indiana Jones filmini daha kaldırabilir mi? Lucas'ın yakın çevresine filmde bilgisayar efektlerinen mümkün mertebe kaçınmak istediklerini, hatta filmde neredeyse hiç bilgisayar efekti olmamasını tercih edeceklerini açıkladı. Bu durumda bütün tehlikeli sahnelerde Harrison Ford'un bizzat bulunması gerekecek. Haliyle aktör teklifi almış olmasına rağmen, fiziksel olarak rolünden altından kalkıp kalkamayacağı meçhul. 2012 yılında tamamlanması beklenen filmde Indiana Jones Bermuda Şeytan Üçgeni'nin gizemini çözecek...

Yorumlar
  • Lütfen bu seferki iyi olsun, lütfen lütfen! AND NO ALIENS PLEASE!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir