30 Temmuz 2004 11:54

İndiana Jones'tan Önce

Paul Bettany milyon dolarların peşinde

Biz Harrison Ford'tan yeni İndiana Jones'u bekleyeduralım, hazine avcısı profesörümüz başka bir filmin peşine düşmüş bile. Mark Pellington'ın yönetmenliğini yapacağı The Wrong Element'te Ford'a Paul Bettany eşlik edecek.Senaryosunu Joe Forte'nin yazdığı hikayede Harrison Ford Büyük bir bankanın güvenlik şefini canlandıracak. Ailesi kaçırılan şeften, ailesini sağ salim görebilmesi için kendi koruduğu bankadan 37 milyon dolar çalması istenir. Milyon dolarların peşinde olan adam kim mi? Tabi ki Paul Bettany.Dünyanın Uzak Ucu ve Dogville gibi iddialı yapımlarda yeralarak hem kazancını yükselten hem de popülaritesini arttıran genç oyuncu, en son Willem Dafoe ile The Reckoning'te rol aldı. The Wrong Element'in çekimleri başlamadan da, Kirsten Dunst'la beraber başrolde oynayacağı Wimbledon'ı tamamlamış olacak.
Yorumlar
  • Paul bettany az zamanda çok büyük yol katetti. Son oynadığı 4 filmde birbirinden başarılı.Umarım bu hep böyle devam eder...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir