8 Temmuz 2005 15:38

Indie Biraz Yaşlı Mı?

Connery yıllarca Bond olabilmişse…

Aralık ayında Münih Olimpiyatları'nı beyazperdeye paslayacak olan Steven Spileberg'ün hemen Indiana Jones 4'ün çekimlerine başlayacağından sık sık bahsettik. Filmin yapımcılarından Kathleen Kennedy artık şüpheye gerek kalmadığını müjdeledi.Now Playing Magazine'e yaptığı açıklamada 1940'larda geçecek hikaye üzerinde nihayet anlaşıldığını doğrulayan ünlü yapımcı ''Artık Indie'yi çekebiliriz, George Lucas ve Steven Spielberg, Jeff Nathanson'ın senaryosunda anlaştılar'' dedi.Harrison Ford'un Indie olabilmek için biraz yaşlı olup olmadığının sorulması üzerineyse Kennedy ''Hayır, sanmıyorum. Zaten o hala 20 yaşındaymış gibi bir senaryo yazmadık ki. Bildiğiniz gibi Sean Connery de defalarca Bond olarak karşımıza çıkmıştı, neden olmasın? Bence Indie biraz yaşlansa da yeni bir film muhteşem olur'' dedi.Nihayet yılbaşında başlayacak çekimler için Spielberg ağzı sıkı davransa da tüm ekip, sabırsızlıktan olsa gerek, bir şeyler söylemeden yapamıyor. Son olarak Harrison Ford da Indie 4'ün adını Indiana Jones and the Opal of Mer-Man Prince olarak kaçırmıştı.
Yorumlar
  • olurmu ya indi muhakkak harrison olmalı başkası olmaz olamaz sinemaseverler buna dayanamaz:P

  • harrison ford olsun

  • kamera yönetmeni olarak, diğer indy filmlerinde olduğu gibi, Douglas Slocombe görevi üstlenir umarım. nedense schindler'in listesinden beri şu januzs kamisnki'ye bi ısınamadım.. spielberg neden vazgeçmiyorsa ondan artık (yahudi olmasından başka)

  • harrison ford cok ii bence

  • bızz bızz bızz...Tartışmaya bile gerek yok!!Harrison Baba'dan başka kim bu rolü alabilirdiki!!En fazla Clint Eastwood olabilirdi.70şi geçmiş biri olarak!!Hehehe bence olurdu!!O hala bir numara nede olsa!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir