5 Şubat 2006 14:23

Indy Şarışınları Sever

Ford yeni güzeli fısıldadı

Indiana Jones 4 geldi geliyor derken yıllar birbirini deviriyor ancak Harrison Ford'un son açıklaması nihayet rüyalarımız gerçek oluyor dedirtti. AICN'ün bildirdiğine göre ünlü aktör, Indy'nin yeni güzelinin Sideways'in yıldızı Virgina Madsen olmasını istiyor.Ford yaptığı açıklamada; son filmi Firewall'da beraber rol aldığı Madsen'dan oldukça etkilendiğini ve onu Indy 4'te görmek istediğini söylemiş.Hatta bu arzu biraz daha aşama kaydetmiş ve yapımcılar Madsen'la masaya oturmuşlar. Aktörün söylediğine göre netice henüz belli değil. Eğer üçlemeyi anımsarsak Indy'nin favorisinin sarışınlar olduğu ve dolayısıyla Madsen'ın şansının yüksek olduğu gözümüzden kaçmaz.Indiana Jones'un ilk filmi Kutsal Hazine Avcıları'nda Indy güzeli olarak Karen Allen'ı, Kamçılı Adam'da Kate Capshaw'u ve Son Macera'da da Alison Doody'i izlemiştik. Yeni macerayla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz, Beyazperde.com'dan ayrılmayın…
Yorumlar
  • Virginia madsen iyi seçim geçen seneden beri bu filmi bekliyoruz sanırım yakında film satart alır ne diyelim kolay gelsin.

  • indiana jones serisini, zamanında severek izlemiş ve eminim ki hiç bir sinema aşığı unutmamıştır. her bir serisinin ayrı tatlar bıraktığı bu maceranın 4.sünün geliyor olması mutluluk verici.gerçi bir bakımdan endişeleniyorum. haliyle ford, artık o ilk filmlerdeki gençliğe sahip değil.umarım geçen uzun yılların yıpratıcı etkisi, bu başarılı aktörün performansını yavaşlatmaz.serilerin hepsinde gerçektende sarışın ,güzel ve yetenekli oyuncular vardı.bu yeni film içinde " madsen"ın tercih edilmesi gayet yerinde bir karar. umarım layıkıyla rolünün hakkını verir.bekleyeceğiz ve sonucu göreceğiz. şekillenecek filmin, seriden seviye bakımından altta olmaması dileğiyle. forda bol şanslar.

  • bence de gelsin.yakışır diye düşünüyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir