11 Mayıs 2015 09:12

İngiliz aktör İŞID'e savaş açtı!

İngiliz aktör Michael Enright, İŞID’le savaşmak için Kobani’de eğitim alıyor.

Michael Enright, sinena kariyerine ara verdi, yaklaşık iki yıldır Kobani’de YPD saflarında savaş IŞİD’e karşı eğitimi alıyor.

İngiliz oyuncu Michael Enright (51), Irak Şam İslam Devleti'ne karşı savaş açan ünlü isimlerden biri oldu.

Enright, IŞİD ile savaşmak için sinemayı bıraktı, iki yıldır Kobani’de eğitim alıyor.


‘Karayip Korsanları’ (Pirates of the Caribbean) ve ‘Knight and Day’ gibi filmler başta olmak üzere sayısız Hollywood yapımında rol alan İngiliz aktör Michael Enright, sinema kariyerine Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarıyla savaşmak için ara verdi.Üniformasını 24 saat çıkarmadığını belirten Enright, kendisine verilen Kalaşnikof marka tüfeğe de Romanya üretimi olduğu ‘Olga’ adını koyduğunu ifade etti.
Son 2 aydır Suriye’de YPG üyelerinden savaş eğitimi alan eski aktör, ABD’li gazeteci James Foley’nin IŞİD tarafından başı kesilerek öldürülmesinin ardından militanlara karşı savaşa katılmaya karar verdiğini söylüyor.

Yorumlar
  • guzel insan selam olsun sana

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir