20 Mart 2006 14:15

İngiltere'nin Oz'u

Rudin ve Bonaventura büyük oynuyor

Paramount Pictures Charlie Fletcher'ın Eylül'de yayınlanacak romanı Stoneheart'ın film haklarını satın aldı. The Hollywood Reporter'ın haberine göre romanla ilgili iddialı konuşan Scott Rudin ve Lorenzo di Bonaventura filmin yapımcılığını üstlenmek istiyor. Bonaventura, ikisinin de kitabı okuduklarını ve oldukça beğendiklerini söylüyor. Hatta eğer yapımın başına geçerlerse İngiltere'nin Oz Büyücüsü'nü yaratacaklarını söyleyecek kadar da iddialı.Fletcher'ın şimdiden bir üçleme planlıyor olması da yapımcıların gözlerini kamaştıran bir başka ayrıntı.
Yorumlar
  • bu ii bi haber zaten ilk filmden sonra yeni versiyonu çekilmemişti. tekrar bu filmin günümüz düzeninde çekilmesi ayrı bir hoş olur sanırım. masalsı anlatamıyla insanın sıkılmadan keyif aldığı bi filmdi gerçekden. yeni versiyonunda sanırım bol bol efekt ve korku yaşayabiliriz. aklıma bi oyuncu geldi korkuluk için johnny depp sizcede uzun saçlı haliyle fena olmaz mı :)

  • bence eski film gibi zevk vermez çünkü her filmin uyarlamsı değil ilk yani gerçeği güzledir

  • wizard of oz yeniden çekilmiyor. ama o nun ayarında olduğu iddia edilen bir film çekiliyor.

  • film çekildiği yıla göre çok zevk vermişti,eminim bu zamanın teknolojisiyle daha güzel olabilir:)

  • teneke adamım geri dönüyor herhal. yaşşasın:)) özlemiştim yahu:) bayyılıyorum bu filme eve gidip bi hatim ediim kesin çeksinler diye:)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir