11 Ağustos 2003 14:38

Innocence'dan İlk Görüntüler

Ghost in the Shell'in devam filminden görüntüler yayında!

Mamoru Oshii ustanın kült animesi Ghost in the Shell'e, Innocence isimli bir devam çekilmekte olduğunu duyurmuştuk. Bir makina-kadın ile bir adamın aşkı üzerine yoğunlaşacak olan senaryonun çok şey vaadettiğini de... O günden beri sabırsızlıkla beklemenize değdi, zira Innocence: Ghost in the Shell'in heyecan verici ilk görüntüleri beğeninize hazır.İlk filmdeki yaratıcı ekibin aynen Innocence'ta da yer aldığını hatırlatalım: Avalon'u çekmesinin üç yıl ardından Mamoru Oshii bir kez daha yönetmen koltuğunda. Müzikler yine Oshii'nin vazgeçemediği Kenji Kawai'den. Anime meraklılarının yakından tanıdığı Miyazaki'nin ünlü ettiği Ghibli stüdyoları, prodüksiyonun ardındaki isim olacak.2004'te Japonya'da vizyona girecek olan filmin, dünyanın (bizim de yer aldığımız) geri kalanındaki akıbeti ise belirsizliğini koruyor.

17 Mb boyutundaki mpeg dosyasını indirmek için tıklayın...

Yorumlar
  • Gelmiş geçmiş en harika animasyon filmine nihayet bir devam filmi geliyor. Hem de ilk gene ilk filmdeki muhteşem ekip tarafından hazırlanıyor. Unutulmaz mangalar arasına gireceği kesin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir