25 Eylül 2009 10:12

İnönü Jürisi

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle İnönü Üniversitesi tarafından 3. kez gerçekleştirilecek olan festivalin jüri üyeleri belirlendi...

28 Nisan-1 Mayıs 2009 tarihleri arasında düzenlenecek festival Jürisi Uluslararası İstanbul Kısa Film Festivali yönetmeni Hilmi Etikan, müzisyen Gökhan Kırdar, yönetmen Sırrı Süreyya Önder, oyuncu Ruhi Sarı ve sanat yönetmeni Natali Yeres'ten oluşuyor.Jüri üyeleri Festival tarihleri içerisinde Malatya'da çalışmalarını gerçekleştirecekler.Festival kapsamında yer alan yarışmalı bölüme son 1 yıl içinde yapılmış, 15 dakikadan uzun olmayan kısa filmler ve 30 dakikadan uzun olmayan belgeseller başvurabilir. Yarışmaya katılabilmek için son başvuru ve film kopyalarının teslim tarihi 15 Mart 2009 günü.Ayrıntılı bilgi http://festival.inonu.edu.tr adresinden edinilebilir.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir