25 Eylül 2009 10:12

İnsancıl Bir Korku Filmi

Fransız korku sineması 2009 yılında da türün ilginç örnekleriyle karşımıza gelecek...

2008'in en iyi korku filmleri arasında birden fazla Fransız filmi bulunuyor. Fransız sinemacıların türe gösterdiği ilgi şimdiden "Yeni Fransız Korku Sineması" diye tanımlanıyor.Jacques-Olivier Molon ve Pierre-Olivier Thevenin'in yönetmenliğini üstlendiği Humains var sırada. Hikaye tanıdık gelse de, sinemacılar çıkaracakları film konusunda oldukça iddalılar. Bir grup bilim adamı Alplere insanoğlunun köklerine dair bir araştırma yapmaya gidiyor fakat tek buldukları tehlikeli bir düşman oluyor. Övgü toplayan yeni Fransız korku filmi Martyrs'i de merakla bekliyoruz. Pek yakında bir festivale geleceğini duyduk.
Yorumlar
  • fıransızlar korku temalı filimleriyle adeta ipi holywooddan alıyolar.Güzel haber.

  • İnşallah güzel bir filim olur Uzun zaman dır korku filimleri çok saçma oluyor ama inşallah bu güzel olur.. bnim gine umudum yok ama neyse :P

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir