11 Mart 2010 12:45

İpek Yolu Film Festivali Başladı!

4. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali, dün akşam Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılan açılış töreni ile başladı.

Gecede geçen hafta kaybettiğimiz festivalin onursal başkanı Hikmet Şahin rahmetle anıldı. Muzaffer Tema ve Nedret Güvenç'e onur ödülleri, Baykal Kent ve Hakkı Kıvanç'a emek ödüllerinin verildiği geceye sinemamızın sevilen sanatçıları Serdar Gökhan, Şerif Sezer, Murat Saraçoğlu, Suzan Avcı, Ediz Hun, Yusuf Sezgin, Engin Çağlar, Umut Sezgin, Selma Güneri, Nuri Alço, Canan Cemali, Ali Tutal katıldı. Cennetin Krallığı adlı filmde Selahaddin Eyyübi'yi canlandıran Suriyeli ünlü oyuncu Ghassan Masoud'un plâketi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından verild
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir