3 Ekim 2006 12:34

İpek Yolu'nu Gözlüyoruz

1. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali iddialı geliyor!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından birincisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali, 13-17 Aralık 2006 tarihleri arasında iddialı bir sinema şenliği sunmayı amaçlıyor.Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali'nin başkanlığını sinema tarihçisi Burçak Evren üstleniyor. Festival için İpek Yolu rotasındaki ülkelerin ulusal sinemalarından Avrasya Sineması Seçkisi oluşturuldu.Çağan Irmak'ın, altı korku hikayesinden oluşan Kabuslar Evi isimli serisinin yapımı tamamlanan ilk üç filmi de festivalin Geceyarısı Seansı bölümüne konuk oluyor!
Yorumlar
  • 13-17 aralık tahirlerinde antalyadan bursaya gitmenin yollarını arıyorum ve büyük ihtimalle bulacağım.. memleketimdir bursa zaten, ve o tarihlerde orda olmak isterim.. gerçekten.

  • Bu film şenliğini kutluyorum.Ancak 11 yıldır şehrimize gelen gezici avrupa film festivali bu yıl bu yıl Bursa'ya gelemiyor.Ellerimizle beraberce büyüttüğümüz festivale sahip çıkalım

  • Örnek bir festival olacagini umuyorum, cunku duzenleyen ekip icerisinde cok onemli isimler oldugunu ve sinemayı gerçekten seven insanlara yönelik bir etkinlik olacağını tahmin ediyorum.

  • kendi şehriminde böyle sinema adına güzel şeyler verebildiğine şahit olmak çok güzel..umarız festival hakettiği ilgiyi görür..

  • Bu organizazyonu düzenleyenleri tebrik etmek lazım çünkü sinema gibi önemli bi sanat dalına kısmen de olsa ev sahipliği yapıyo bu her şehrin yapacağı bişi deil bravo bursaya...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir