25 Eylül 2009 10:12

Irak Görevi

Aksiyon sinemasının usta yönetmeni Kathryn Bigelow kamera arkasına geri dönüyor!

Irak son dönemde doğal olarak sinemacıların ilgisini daha fazla çekiyor. Kimi yönetmenler bölgedeki savaşı ve sonuçlarını belgesellerle belgelerken, kimi yönetmenler de bölgedeki savaşı konu edinen kurmaca filmler yapmayı tercih ediyor.Uzun bir süredir beyazperdeden uzak duran Kathryn Bigelow, The Hurt Locker ile bölgeye gitmeye hazırlanıyor. Yapım, tehlikeli bölgelerde görev alan bir bomba ekibinin serüvenlerini ortaya koyacak. Projede bir aralar Ralph Fiennes'in rol alacağı söyleniyordu.
Yorumlar
  • eminim amerikan propagandası içeren bir yapım olur.

  • Bigelow kesinlikle bayan yönetmenler arasında dikkat çekici bir kariyere sahip. Filmlerinden hep hoşlanmışımdır, bu filmi de merakla bekliyorum. Fiennes'ın ise sessizliği sona erecek gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir