29 Kasım 2005 14:06

Irak'a İndi

Willis kahramanları için kolları sıvadı

Amerika'nın Irak işgalini desteklediğini her fırsatta dile getiren Bruce Willis, CNN Türk'ün bildirdiğine göre Amerikalı askerlerin kahramanlıklarını anlatan bir film yapmaya hazırlanıyor.Son bir yıllarını Musul'daki direnişçilerle savaşarak geçiren ABD ordusunun birinci bölüğü Deuce Four'un yaşadıklarının anlatılacağı filmde ilgili henüz çok fazla ayrıntı yok. Ancak Willis'in ABD askerlerini özgürlük için savaşan cesur savaşçılar gibi göstermeyi planladığı konuşuluyor.Hollywood'un savaşa destek veren az sayıdaki ünlüsünden biri olan Willis, bu konuda yaptığı açıklamalarla da gündemden düşmüyor. Ünlü aktör son olarak, El Kaide liderlerinin her birinin başına koyduğu 1 milyon dolarlık ödülle gündeme gelmişti.
Yorumlar
  • Bilin ki kurtuluş savaşında askerlerimizin ölmesinin nedeni, güney ülkelerimizi kaybetmemizin tek nedeni araplar ve kürtlerdir. ama siz arapları o kadar çok savunuyorsunuz ki bunu anlayamıyorum. araplar dediğiniz kürtler dediğiniz pkklılar, dehaplılardır. onlar bizim askerler,mizi sınırlar başta olmak üzere acımadan öldürüyor. Eğer abd sivil öldürmüşse karşıyım ama arap ve kürt öldürmüşse yine karşıyım. Sizler a.b.d karşıtısınız sözde yedikleriniz, içtikleriniz, giydikleriniz ne malı, internetyi bulan türkler mi hayır, elektiriği bulan yine amerikalı sana yardım eden yine amerikalı titreyin ve kendinize gelin. a.b.d'yi karalayacağınıza kendinizi karalayın

  • ben bruce wilsi destekliyorum (!)

  • Arkadaşlar insanlık adına herkezi Amerikan savaş filmlerini izlememeye çağırıyorum.

  • bruce wills ve amerikalı aktörlerin cogu..filmlerinde iyi insanları canladndırırlar ve bizde onları iyi insanlar olarak dusunur ve severiz ama aslında hepsi acımasız kalitesiz faşist ve sonderece kibirli insanlar..bir savasta hic bir sucu olmayan 12 yaslarındaki cocuklar ucaktan önce hedeflenşp sonra atılan bombalarla öldürülüyorsa ve o savasta cocukları olduren amerikaye destej olsun diye film cekiliyorsa bence ne o film ne de onun oyuncuları serefli insanlar degildir..Bu filmi kesinlikle izlemeyelim arkadaslar..ve bruce willsiin bir manyak oldugunu unutmayalım..

  • bruce wills bence bush dan farklı olmayan bir faşisttir, bende bu gibi aktörler dünyaya ve insanlığa çok büyük zararı olan insanlardır, doğal hayatta bile zevk için öldürme yasası yoktur zorunluluktan, ihtiyaçtan öldürme vardır, bu gibi adamlar insanlığın yüz karasıdır. bence kimse bu adamın filmini meraktan dahi olsa izlememeli çünkü ona destek olmuş oluruz, hiçbir ırk özel yaratılmaz herkez eşittir....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir